کد مطلب: 128926
دعوت مهندس مهدي نصر اصفهاني رئيس هيئت کوهنوردي و صعودهاي ورزشي استان اصفهان از مردم هميشه قهرمان ايران و استان اصفهان به ويژه خانواده بزرگ کوهنوردي و صعودهاي ورزشي جهت خلق حماسه اي ديگر در روز جهاني ق
تاریخ انتشار : 1398/03/09
نمایش : 1345
فردا جامعه بزرگ ورزشي ايران به ويژه خانواده کوهنوردي و صعودهاي ورزشي ايران اسلامي و استان هميشه سربلند اصفهان در کنار ديگر مردم شريف کشورمان جهان اسلام در عرصه حاضر خواهند شد .
دعوت مهندس مهدي نصر اصفهاني رئيس هيئت کوهنوردي و صعودهاي ورزشي استان اصفهان از مردم هميشه قهرمان ايران و استان اصفهان به ويژه خانواده بزرگ کوهنوردي و صعودهاي ورزشي جهت خلق حماسه اي ديگر در روز جهاني قدس سال ۱۳۹۸


بسم الله الرحمن الرحيم

 بار ديگر در پيش رو آخرين جمعه ماه مبارک رمضان را مي بينيم روزي که به تدبير امام خميني رحمة الله عليه  بيان گذار کبير انقلاب اسلامي ايران، روز جهاني قدس نامگذاري شده تا مردم روزه‌دار ايران و جهان اسلام در حمايت از فلسطين مردم مظلوم آن و در محکوم نمودن جنايات رژيم غاصب و جعلي و کودک کش اسرائيل در عرصه حاضر شوند و با زبان روزه بانگ بلند مرگ بر اسرائيل  را سر دهند.
 فردا جامعه بزرگ ورزشي ايران به ويژه خانواده کوهنوردي و صعودهاي ورزشي ايران اسلامي و استان هميشه سربلند اصفهان در کنار ديگر مردم شريف کشورمان  جهان اسلام در عرصه حاضر خواهند شد .
 فراموش نخواهيم کرد که همين چند روز پيش مقام معظم رهبري روز جهاني قدس امسال را مهمتر از همه سالها توصيف کردند پس مردم ايران و ورزشکاران هم پر شور تر از هميشه در صحنه حاضر خواهند شد و برگ زرين ديگري بر تاريخچه پر افتخار ايران عزيزمان اضافه خواهند کرد.
 اميدواريم به فضل الهي با نابودي رژيم جعلي اسرائيل شاهد آزادي اولين قبله مسلمين جهان بيت المقدس عزيز و سرزمين‌هاي اشغالي باشيم.

 مهدي نصر اصفهاني
 رئيس هيئت کوهنوردي و صعودهاي ورزشي استان اصفهان
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن