کد مطلب: 128919
پيام مهدي نصر اصفهاني رئيس هيات کوهنوردي و صعودهاي ورزشي استان اصفهان در پي حادثه تروريستي زاهدان و شهادت جمعي از پاسداران عزيز
تاریخ انتشار : 1397/11/26
نمایش : 899
از پاسداران رشيد اسلام از استان اصفهان به درجه رفيع شهادت رسيدند را به محضر مردم شريف ايران اسلامي و خانواده هاي عزيز و صبور شان تبريک و تسليت عرض مي نمايم.
بسمه تعالي
و لا تحسبن الذين قتلوا في سبيل الله امواتا بل احياء عند ربهم يرزقون

 شهادت جمعي از هم استاني هاي عزيزمان در حادثه تروريستي زاهدان که در عصر بيست و چهارم بهمن ۱۳۹۷ به وقوع پيوست و تعدادي از پاسداران رشيد اسلام از استان اصفهان به درجه رفيع شهادت رسيدند را به محضر مردم شريف ايران اسلامي و خانواده هاي عزيز و صبور شان تبريک و تسليت عرض مي نمايم. بيش از ۴۰ سال است دشمن تجربه کرده اما درس عبرت نگرفته که هر بار با اين حمله ها و با اين مظلوم کشي ها قصد ايجاد رعب و وحشت و برهم زدن امنيت نموده است و خواسته مردم را از نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران به دور کند خون اين شهدا حيله هاي آنان را نقش بر آب کرده است و شهادت اين جوانان دلاور و پاسداران رشيد اسلام سندي و تضميني براي بقاي اين امنيت و اين نظام مقدس بوده است. اينجانب براي بازماندگان  صبر و شکيبايي و براي اين ياران سفرکرده علو درجات و همنشيني با صالحان و مقربان درگاه الهي را مسئلت مي نمايم.
 مهدي نصر اصفهاني
 رئيس هيئت کوهنوردي و صعودهاي ورزشي استان اصفهان
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن