کد مطلب: 128870
همايش بزرگ کوهگشت خانوادگي
تاریخ انتشار : 1397/04/09
نمایش : 990
به همت سازمان آب و فاضلاب استان اصفهان و همچنين هيئت کوهنوردي و صعودهاي ورزشي استان اصفهان

همايش بزرگ کوهگشت خانوادگي با عنوان مصرف بهينه آب به همت سازمان آب و فاضلاب استان اصفهان و همچنين هيئت کوهنوردي و صعودهاي ورزشي استان اصفهان برگزار شد.

مهندس مهدي نصر اصفهاني رئيس هيئت کوهنوردي و صعودهاي ورزشي استان اصفهان در اين ارتباط گفت مدتي است که هيئت کوهنوردي استان اصفهان در يک ابتکار ماندگار با همکاري ادارات و نهادها دست به برگزاري همايش هاي کوهگشت خانوادگي زده تا با استفاده از اين شور و نشاط با استفاده از اين پتانسيلي که در دل اين ورزشکاران و خانواده‌ها نهفته است بتوانند پيام هاي فرهنگي پيام هاي شهروندي و نکاتي که مورد نياز امروز جامعه ما است را به اطلاع مردم برساند و به نوعي فرهنگ‌سازي کند.
نصر اصفهاني افزود شک نداريم ترکيب فرهنگ و ورزش هميشه سازنده است و هميشه موفقيت خواهد آورد و اميدواريم که در اين مسير موفق باشيم. به همين عنوان اين هفته با همکاري آبفاي استان اصفهان تصميم به برگزاري کوهگشت
خانوادگي با عنوان مصرف بهينه آب گرفتيم .مشکل جامعه امروز ما کمبود آب است و اميدواريم بتوانيم با مصرف بهينه با رعايت نکاتي که کارشناسان و متخصصين تذکر مي‌دهند هر روز در مصرف آب صرفه جويي کنيم .صرفه جويي آب به معني مصرف نکردن يا کم مصرف کردن نيست ما بايد راه هاي درست مصرف کردن آب را بياموزيم و علاوه بر آن به ديگران هم آموزش دهيم و نياز است تا ورزشکاران و قشر فرهيخته و نخبگان جامعه همه سفير مصرف بهينه آب باشند و به اين شکل به امروز خودمان و به آينده فرزندانمان کمک نماييم.

مهدي نصر اصفهاني در ادامه افزود جا دارد از تلاشهاي همه عزيزان مديران کميته هاي هيئت کوهنوردي و صعودهاي ورزشي استان اصفهان دوستان عزيزم در آبفاي استان اصفهان شهرداري منطقه ۵ اصفهان و به صورت ويژه از عزيزان در اداره ورزش و جوانان و يک تشکر خيلي خاص از بيمه سرمد که بيمه همه شرکت کنندگان در اين کوه گشت خانوادگي را متقبل شدند تا ورزشکاران با خيالي آسوده صعود داشته باشند و در کنار خانواده در يک روز تعطيل از اين نعمت خدادادي از اين پتانسيل اصفهان به نام کوه صفه استفاده کنند.

رئيس هيئت کوهنوردي و صعودهاي ورزشي استان اصفهان در پايان افزود اين برنامه اولين برنامه مشارکتي هيئت کوهنوردي نبوده است و بدون شک آخرين برنامه مشارکتي هم نخواهد بود. همين جا به صورت رسمي اعلام مي نماييم که روابط عمومي هيئت کوهنوردي و صعودهاي ورزشي استان اصفهان آماده تعامل و رايزني با ادارات نهادها ،مجموعه‌هاي فرهنگي و مذهبي است تا بتوانيم با استفاده از فرهنگ کوهنوردي با استفاده از انرژي خانواده ها با استفاده از يک روز تعطيل بهترين نکات فرهنگي و اخلاقي را بين مردم ترويج نماييم.


منتظر ديگر برنامه هاي هيئت کوهنوردي و صعودهاي ورزشي استان اصفهان باشيد به اميد اينکه هر روز گرايش مردم عزيز اصفهان استان و کشور به ورزش به ويژه ورزش کوهنوردي که تمرين زندگي در کنار ديگران، تمرين اخلاق مداري و کمک به همنوعان است را بتوانيم بيشتر و بهتر ترويج دهيم و با ترويج فرهنگ و اخلاق پهلواني شاهد از بين رفتن بي اخلاقي ها در جامعه باشيم
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن