پيام تبريک آقاي مهندس مهدي نصر اصفهاني به مناسبت آغاز سال جديد
بسم الله الرحمن الرحيم
يا مقلب القلوب و الابصار
 يا مدبراليل و النهار

يا محول الحول و الاحوال
 حول حالنا الي احسن الحال
خداياي رحمان نويد ميلاد سال نو را بر دوش نسيم بهاري گذاشت تا اين امانت سبز را به رسم آغاز به خالق سپارد.حلول سال نو و تولد دوباره طبيعت، عيد فرخنده و کهن نوروز باستاني که يادگار نياکان و پيام‌آور دوستي، عشق و محبت، با لطافت گياه و خرمي طبيعت، و تحول به مراحل نيکوتر و برتر است را در پيش رو داريم.سال 1396 با تمام خاطرات خوب و بدش به زودي به تاريخ خواهد پيوست و همگان اماده مي شوند تا به سال 1397 سلامي بهاري نمايند.
اينجانب فرارسيدن اين ايام سراسر خير و شادي و نشاط که امسال مقارن با ايام ماه رجب  شده است را خدمت همه مردم شريف ايران و هم استاني هاي خوبم جامعه ورزشکاران کشور به ويژه کوهنوردان عزيز و همچنين مردم لايق شهر بهارستان تبريک و تهنيت و شادباش عرض مي نمايم.
روزها و ماه ها و سالها مي ايند و مي گذرند و تنها خاطرات و کردار ما به يادگار  مي ماند پس خوشا به حال آنان که بهترينها را از خود به يادگار گذاشتند و منشا خير و برکات هستند.
در اين روزهاي عزيز ياد امام راحل و يادگارانش شهداي عزيزايران اسلامي به ويژه شهداي مدافع حرم را گرامي ميداريم و براي موفقيت روزافزون خادمان مردم و سلامتي رهبر عزيز انقلاب اسلامي وتعجيل در  ظهور آن يار غائب از نظر  دعا مي کنيم.
فرصت با هم بودن و صله رحم و رفع کدورتها و ايجاد دوستي هارا به برکت اين نوروز کهن قدربدانيم و فراموش نکنيم که ما آمده ايم تابا زندگي کردن قيمت پيدا کنيم نه اينکه به هر قيمتي زندگي کنيم.
براي همه شما خوبان و همراهان و دوستان عزيزم سالي سرشار از موفقيت عزت و سربلندي همراه با صحت و سلامتي در کنار کانون گرم خانواده از درگاه حضرت حق مسالت مي نمايم.


مهدي نصر اصفهاني
رييس هيات کوهنوردي و صعودهاي ورزشي استان اصفهان و
عضو شوراي اسلامي شهر بهارستان