همايش ساليانه باشگاه هاي مجاز کوهنوردي وصعودهاي ورزشي استان اصفهان


مشکلات و مسائل پيش روي باشگاه ها نيز بيان گرديد و زمينه بيشتري جهت تعامل باشگاه ها با همديگر و هيات کوهنوردي و صعودهاي ورزشي استان اصفهان فراهم شد.

ادامه مطلب

تبريک رئيس هيئت کوهنوردي و صعودهاي ورزشي استان در پي افتخار آفريني محمدرضا صفدريان


با سپاس به درگاه خداوند عز و جل کسب مدال برنز جهان در رشته يخ نوردي ماده کمباين و همچنين کسب مدال نقره جهان در مسابقات تيمي در رقابت هاي قهرماني جهان در رشته کمباين را به شما ورزشکار ارزنده استان اصفهان و ايران اسلامي مربيان سختکوش و خانواده بزرگوارتان و جامعه کوهنوردي و صعودهاي ورزشي استان اصفهان و ايران اسلامي تبريک و تهنيت و شادباش عرض مي کنم.

ادامه مطلب

افتخار آفريني و درخشش جهاني قهرمان ارزنده استان اصفهان محمدرضا صفدريان


مدال برنز جهان در رشته يخ نوردي ماده کمباين و همچنين کسب مدال نقره جهان در مسابقات تيمي در رقابت هاي قهرماني جهان در رشته کمباين به محمدرضا صفدريان رسيد

ادامه مطلب

گردهمايي رئيس و اعضاي هيات کوهنوردي و صعودهاي ورزشي شهرستان هاي استان اصفهان


گردهمايي رئيس و اعضاي هيات کوهنوردي و صعودهاي ورزشي شهرستان هاي استان اصفهان چهارشنبه ۲۱ آذر، فرهنگسراي درچه برگزار شد

ادامه مطلب

رئيس هيئت کوهنوردي و صعودهاي ورزشي استان اصفهان و تعدادي از مديران کميته هاي هيئت کوهنوردي با شهردار و اعضاي شوراي اسلامي شهر بهارستان ديدار کردند


مقرر شد در جلسات آينده هيئت کوهنوردي استان اصفهان موارد مورد نياز جهت ايجاد خانه کوهنورد و دپارتمان تخصصي سنگنوردي را با شهرداري و شوراي اسلامي شهر بهارستان در ميان گذاشته و هرچه سريعتر با تعاملي سه جانبه شاهد ايجاد خانه کوهنورد و دپارتمان تخصصي سنگ نوردي در شهر بهارستان باشيم.

ادامه مطلب

محمد رضا صفدريان در گرايش ليد ششم و در گرايش سرعت نيز ششم شد و در مجموع کامباين رتبه سوم را در بين برترين‌هاي جهان از روسيه کسب نمود.


محمد رضا صفدريان از اصفهان در گرايش ليد ششم و در گرايش سرعت نيز ششم شد و در مجموع کامباين رتبه سوم را در بين برترين‌هاي جهان از روسيه کسب نمود.

ادامه مطلب

 

آرشیو اخبار و اطلاعات

شعار سال 1397 شمسی

 

لیست باشگاه های مجاز

سایت فدراسیون کوهنوردی

کانال تلگرامی هیات کوهنوردی

تعداد ورزشکار

تعداد هیئت ها

تعداد باشگاه های تااول آبان 97